Business Leguano start start PRO-X WALKER PRO-X WALKER WALKING WALKING ODZIEŻ ODZIEŻ ZIMA ZIMA UZIEMIENIE UZIEMIENIE info info SKLEP SKLEP
uziemienie
UZIEMIAJĄCA POSZEWKA NA PODUSZKĘ
Jest to poszewka uziemiające o wymiarach 70 x 50 cm. Składa się z bawełny, poliestru i srebrnych włókien, które zapewniają jej przewodnictwo na całej powierzchni.
Jest to poszewka uziemiające o wymiarach 70 x 50 cm. Składa się z bawełny 98%, i srebrnych włókien 2%, które zapewniają przewodnictwo na całej powierzchni. Drobny, kratkowany, wzór sprawia, że tkanina zawiera duże ilości srebrnych włókien i przez to jest doskonale przewodząca. Na brzegu prześcieradła znajduje się zatrzask do podłączenia przewodu. Zestaw zawiera. -    poszewkę uziemiającą o wymiarach 70 x 50 cm wraz z zatrzaskiem -    przewód z wtyczką Zestaw nie zawiera wtyczki. W celu prawidłowego korzystania z uziemienia niezbędny jest kontakt tkaniny przewodzącej ze skórą. Należy pamiętać, aby minimum dwie godziny przed korzystaniem z poduszki nie nakładać na twarz kremów i olejków. Poszewkę należy prać: -    Wybierając program do delikatnych tkanin -    max w 30 stopniach Celsjusza -    używać płynów do prania delikatnych tkanin -    suszyć w stanie rozwieszonym -    Prasować w najniższej temperaturze, do 100 stopni Celsjusza Nie należy: Używać proszków, wybielaczy, detergentów, płynów do zmiękczania oraz olejków zapachowych, nie prać chemicznie. Dla długotrwałego, efektywnego odnoszenia korzyści z naszego produktu zalecamy dokładne stosowanie się do Instrukcji użytkowania produktów uziemiających.

INSTRUKCJA